Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli


 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 HOĆE DA ME DIGNU U VAZDUH!

Ići dole 
AutorPoruka
inscriptible
Administrator
Administrator
inscriptible


Broj poruka : 159
Godina : 32

HOĆE DA ME DIGNU U VAZDUH! Empty
PočaljiNaslov: HOĆE DA ME DIGNU U VAZDUH!   HOĆE DA ME DIGNU U VAZDUH! EmptySre Jan 07, 2009 6:03 pm

Kriminalac iz Republike Srpske, stručnjak za eksploziv, početkom decembra hteo da ubije lidera naprednjaka Tomislava Nikolića postavljanjem bombe pod automobil!

Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izbegao je atentat polovinom decembra, kada je jedan kriminalac iz Republike Srpske pokušao da mu postavi tempiranu bombu pod automobil, saznaje Press!

Ovo je drugi pokušaj ubistva Nikolića, pošto je policija krajem septembra sprečila atentat na njega. Sam Nikolić potvrđuje naša saznanja i kaže da je početkom decembra atentat na njega trebao da izvede „stručnjak za eksploziv" iz RS.

Poruka prijatelju

- Taj čovek, za koga svi kažu da je veliki stručnjak za eksploziv, dobio je zadatak da me ubije. Mi smo tom čoveku preko njegovog prijatelja ukazali da znamo šta sprema i on je odustao... To je sve planirano u Republici Srpskoj, za razliku od prvog atentata koji smo osujetili ovde. Pretpostavljam da je hteo da podmetne eksploziv ispod automobila, ali ja se i dalje ponašam normalno, vozim sam i živim kao do sada... Znate kako, ako je neko stvarno rešio da me ubije, onda tu nema pomoći... - priča Nikolić.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.serbiaddl.co.nr
 
HOĆE DA ME DIGNU U VAZDUH!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Diskusije :: Vesti iz zemlje i sveta-
Skoči na: